021-264 22 397    

  آگهی دهندگان

آگهی‌دهنده کسی است که بدنبال بیشتر و بهتر دیده شدن و در نهایت معروف کردن برند خود از طریق تبلیغات می باشد. شما می‌توانید با کمترین هزینه ممکن به صورت هوشمند، کمپین تبلیغاتی خود را ساخته و سپس دو نوع تبلیغ متنی و یا تصویری(بنری) به آن اضافه نمایید تا با کمک آوین‌اد تبلیغات شما در وب‎سایت‎ها و اپلیکیشن‌های موبایل نمایش داده شود .

آوین‌اد به شما کمک می کند تا تبلیغات شما بصورت هوشمند در وب‎سایت‎ها و اپلیکیشن‌های مرتبط با حوزه کاری شما به نمایش درآیند. همچنین با ارائه گزارشهای متنوع شما می‌توانید از چگونگی و نحوه نمایش تبلیغات شما در در وب‎سایت‎ها و اپلیکیشن‌های موبایل آگاه شوید


همانطور كه مي دانيم استفاده از اينترنت با سرعتی چشمگیر در حال رشد و توسعه است. به طوری که به گزارش مرکز جهانی آمار اینترنت در حال حاضر حدود 47 میلیون کاربر در ایران از اینترنت استفاده می کنند. وجود تعداد زيادي سايت و وبلاگ ايراني كه در هر روز هزاران بازديد كننده را به سوي خود جلب مي كند، فضای مناسبی را برای تبلیغات شرکت ها و موسسه ها فراهم کرده، که مکانی مناسب برای تبلیغات محصولات و خدمات این افراد است.شما با قرار دادن تبلیغات خود در آوین اد ، آن را در هزاران سایت و وبلاگ عضو در این سیستم به نمایش در می آورید.شما به ازای هر کلیک، رقم اندکی می پردازید که درصد قابل توجهی از آن، به وبلاگ نویسان و وب مستر های عضو می رسد و درصدی هم به این شرکت خواهد رسید.قابل توجه است برای جلب اعتماد بیشتر در این سیستم، دسترسی شما به بخشی از سایت فراهم می شود که شمار کلیک و تعداد نمایش تبلیغات خود را در یک نمودار گرافیکی مشاهده کنید و همچنین برای بازدهی بهتر، «بنر»ها به چند موضوع طبقه بندی شده اند و وب مستر ها و وبلاگ نویس ها، کد مربوط به موضوع سایت و وبلاگ خود را قرار داده اند و این باعث شده است که اگر شما بخواهید در این سیستم آگهی منتشر کنید، تبلیغ شما در موضوع خاص خود قرار بگیرد و به این صورت، شما از ارایه تبلیغ خود در آوین اد، نتیجه ی مقرون به صرفه تری خواهید گرفت.هزینه تبلیغ در این سیستم، بر اساس بازدید و کلیک است. با عضویت در آوین اد و پرداخت هزینه ناچیز، شما بهترین نوع انتشار تبلیغات را در اینترنت تجربه خواهید کرد.شما تبلیغ دهنده گرامی می توانید تبلیغات خود را در قالب یک فایل تصویری (gif, jpg) یا تبلیغ متنی و در اندازه انتخابی تان، در سیستم آوین اد قرار دهید.سیستم آوین اد ، همچنین دارای بخش امتیاز دهی است و شما با هزینه بیشتر و تبلیغات بهتر در سیستم، در گروه کاربری بالاتری در بخش تبلیغ دهندگان قرار خواهید گرفت و این گونه با هر بار تبلیغ هزینه کمتری از شما دریافت خواهد شد.