021-264 22 397    

  راهنمای سیستم

تبلیغات اینترنتی از زمان پیدایش تاکنون رشد بسیاری داشته است. بسیاری از مدیران شرکت‎ها، تبلیغات اینترنتی در ایران را موفق نمی‎دانند و دلیل آن کندبودن رشد IT ایران، نسبت به سایر کشورهاست. اما این یک دیدگاه غلط است. با بررسی روند ورود تکنولوژی درایران، متوجه خواهیم شد با اندکی تأخیر، نتایجی برابر با سایر کشورها رقم می خورد. همان‎طور که اینترنت با کمی تأخیر توانست در ایران جای خود را باز کند، تبلیغات اینترنتی نیز به زودی جای پای خود را در بودجه تبلیغات شرکت ها باز خواهد کرد و این اندک شک و تردید درباره موثر بودن تبلیغات اینترنتی هم از بین خواهد رفت.

هر وب سایت و اپلیکیشن می‌تواند جایگاهی برای تبلیغات شما باشد. آوین‌اد بنرهای تبلیغاتی شما را در وب سایتها و برنامه های موبایلی که از نظر حوزه فعالیت مرتبط بوده یا موقعیت جغرافیایی نزدیک‌تر و مناسب هستند نمایش میدهد و شما با هر کلیک کاربران بر روی تبلیغات یک مشتری بالقوه پیدا نموده که با طراحی یک صفحه فرود مناسب می‌توانید آن را به یک مشتری بالفعل و حتی کاربری وفادار بدل کنید.

پیشی گرفتن از آگهی‌های تلویزیونی

به گزارش BBC در نیمه اول سال 2009 در بریتانیا ، پولی که صرف تبلیغ کالا در فضای آنلاین شد بیشتر از پولی بوده که برای تبلیغات تلویزیونی هزینه شده است، و این نخستین بار در تاریخ رسانه بوده که تبلیغات آن‌لاین از تبلیغات تلویزیون پیشی گرفته است، مارک گریگوری، گزارشگر بی بی سی در امور تجاری می گوید آمار گزارش شده توسط این دفتر نقطه عطف قابل توجهی در دنیای تبلیغات تجاری تلقی می شود .

پیشی گرفتن شمار آگهی های تجاری اینترنتی از آگهی های تلویزیونی، با این واقعیت مرتبط است که در سال های اخیر در کشورهای ثروتمند بسیاری از مردم کمتر تلویزیون تماشا می کنند و برای کسب اطلاعات و سرگرم شدن وقت بیشتری را صرف گشت و گذار در سایت های اینترنتی می کنند. دفتر تبلیغات اینترنتی بریتانیا می گوید در مدت شش سال، تبلیغات آنلاین از کم اهمیت ترین رسانه برای تبلیغ کالا به مهمترین رسانه تبدیل شده است.

چرا برای تبلیغات آنلاین به سامانه های آنلاینی همانند آوین‌اد نیازمند هستید:

ارائه تبلیغات بنری معمولاً با توجه به تعدادی که شما تمایل دارید (روش نوین و متداول تبلیغات اینترنتی در حال حاضر در دنیا) صور ت می‎گیرد. استفاده از تبلیغات اینترنتی دلایل زیادی دارد. از جمله:

 • وجود تجربه و تخصص برای انتخاب روش و مکان‌ها
 • هزینه مناسب
 • ارائه مشاوره تخصصی بر اساس فاکتورهای اصلی تبلیغات (اهداف، جامعه هدف، نیازها و مخاطبین)
 • ابزار و امکانات پیاده سازی تبلیغات (آمارگیری مستقل از وب سایت‌ها، برنامه زمان‎بندی، تعیین محدوده جغرافیایی)
 • مانیتورینگ و چک کردن روزانه تبلیغات (چک کردن آمار کلیک بنر‌ها و میزان بازخورد)
 • ارائه آمار هفتگی و ماهیانه تحلیل شده
 • قرارداد با کلیه وب‎ سایت‌ها برای حفظ حقوق مشتری و پیش‎بینی موارد تخلفات و مشکلات احتمالی
 • امکان پخش کردن تبلیغات بین چندین وب سایت با کمترین بودجه
 • استفاده از جدیدترین تکنیک‌های تبلیغات رایج در دنیا
 • برنامه‎ریزی برای رسیدن به بازخورد بیشتر
 • عدم وجود تفاوت قیمت با وب سایت‌ها در عین ارائه خدمات تبلیغاتی
 • استفاده از تخفیف‌ها و موقعیت‌های ویژه تبلیغاتی به نفع شما
 • مزایای دیگر تبلیغات اینترنتی

  ارزان تر بودن نسبت به سایر رسانه‌ها، فرآیند راحت و سریع, گسترده متمرکز و هدفمند، قابلیت ردگیری بینندگان، وابسته نبودن به زمان و مکان، قابلیت هدف‎گیری دقیق مخاطبین اصلی، قابلیت سریع و ارزان تحلیل بازخورد و اعمال تغییر در رویه و دسترسی وسیع است. و به طورکلی، تبلیغات اینترنتی راه بسیار خوبی برای با اطلاع کردن همه جهان از تولیدات یا خدمات خود به طریقی بسیار کم‎هزینه و کارآمد است.

  آوین‌اد چگونه کار می‌کند؟

  آوین‌اد با طراحی یک سامانه هوشمند با نظارت کارشناسان خبره بستری را فراهم نموده تا کابران این سامانه بتوانند بعنوان آگهی دهنده و یا نمایش دهنده و یا حتی هردو شروع به کسب درآمد و دادن آگهی نمایند و اطمینان خاطر داشته باشند که آگهی شان بصورت هوشمند به مخاطبان و "مشتریان بالقوه مرتبط" نمایش داده خواهد شد.

  با سامانه هوشمند آوین‌اد نگران هزینه ها نیز نباشید زیرا کسب و کارهای کوچک هم با این سیستم می توانند در کنار برندهای بزرگ شروع به تبلیغات نموده و آرام آرام خود را به بازار هدف خود معرفی نمایند.